Ця платформа є можливістю для молодих людей висловити свою думку про власне благополуччя та життя у вашому місті. Для цього ви можете пройти опитування, відповівши на питання анкети індексу благополуччя молоді(ІБМ). Вашу думку буде враховано під час розрахунку індексу.

 

За участь у опитуванні ІБМ ви отримуєте бали, які можна обміняти на промокоди на цій же платформі (у розділі «Промокоди»). Промокоди можна використовувати для отримання знижок на товари і послуги у торгівельно-розважальних закладах вашого міста або інтернет-магазинах.

 

Кількість балів за кожне опитування зазначено перед початком кожного з них. Для того щоб їх отримати, необхідно відповісти на всі запропоновані анкетою питання опитування, тобто дійти до кінця анкети. Анкету можна проходити частинами, тобто зберігати на тому місці, де ви зупинилися і продовжити іншим разом. Лише після повного закінчення анкети, бали зараховуються на ваш профіль на платформі.

 

Якщо ви бажаєте використати ваш промокод, зазначте його під час покупки у магазині або іншому закладі, які є партнерами ІБМ у вашому місті.